Ofix - Bir Günde Teslimat

Bal Küpü Kesme Şeker 1 kg

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S17099
  • Fiyat : 4,29 TL + KDV
  • KDV Dahil: 4,63 TL
  • Havale/EFT: 4,63 TL (KDV Dahil)


Keskinkılıç Gıda'nın, 1992 yılında ilk şeker işleme fabrikasını açmasıyla birlikte şeker denilince akıllara Bal Küpü markası gelmeye başlamıştır. Gebze fabrikası 1998'de üretime başlamıştır. 2001 yılında Gebze fabrikada gerçekleştirdiği ilave yatırımlarla ürün gamına çayı dahil etmiştir. Keskinkılıç Gıda 3. fabrikasını Aksaray’da 2006 yılında açarak aynı yıkl üretime başlamıştır.Bu fabrika Türkiye’nin pancardan
şeker üreten ilk özel fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. 2010 yılında Kayseri tesislerini Aksaray’a taşımıştır.İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğü ile Aksaray ve Gebze’de yer alan bayileriyle büyümeye devam etmektedir.

 
Keskinkılıç Gıda'nın bir grubu olan Bal Küpü çay ve şeker üretimiyle adından söz ettirmiştir.Şeker gruplarında toz şeker, esmer şeker ve küp şeker üretimleri yapmaktadır.Dünyada şeker üretimi, şeker pancarı ve şeker kamışından sağlanmaktadır. Şeker pancarından üretilen şeker daha kaliteli olmakla birlikte şeker kamışından üretil. Ülkemizde şeker kamışına uygun bir iklim şartları olmadığından şeker üretimi şeker pancarından yapılır.Küp şeker üretimi, kristal şekerin makinede belli şekildeki kalıplarla presslenerek kurutulması işlemidir. Üretim aşamasında içerisine su dışında herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Buharla kurutulan küp şekerler dağılmaz ve toz oluşturmaz. Buhar ile kurutulan şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz.

 
Gün içerisinde ihtiyacımız olan en büyük şey enerjidir. Tükettiğimiz çay ve kahvenin tadında bir eksiklik hissettiğimizde aradığımız o eksiklik şeker ve tatlandırıcılardır. Çalışırken, yemek molasından sonra yanımızda aradığımız içeceklerin tamamlayıcısı olan şekerin bir çeşidi olan küp şekerin tanesi 12 kaloridir. Gün içerisibde aradığımız en büyük şey belki de enerjidir. Şekerin de enerji verdiği bilinen bir gerçektir. Bal Küpü Kesme Şeker 1 Kg, ofisinize uygun paketiyle ve uygun fiyatıyla Ofix.com'da.

 

 

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"