Ofix - Bir Günde Teslimat

Bal Küpü Kesme Şeker 1 kg

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S17099
  • Fiyat : 4,29 TL + KDV
  • KDV Dahil: 4,63 TL
  • Havale/EFT: 4,63 TL (KDV Dahil)

Bal küpü ürünlerinden küp şeker üretiminde şeker buharla kurutulur. Buhar ile kurutulan şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Bu yüzden çayınızdan tutun kek ve pastalarınıza kadar güvenle Bal Küpü Kesme Şekeri kullanabilirsiniz. İş yeriniz için ideal bir seçenek olacaktır. Küp şekeriniz en uygun fiyatlarla Ofix.com’da sadece bir tık uzağınızda.

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"