Ofix - Kurumsal

Cata Yuvarlak Panel Led Armatür 3w Günışığı Model CT-5144G Eco

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L58655
  • Fiyat : 6,60 TL + KDV
  • İndirimli : 5,94 TL + KDV
  • Kazancınız: %10 İndirim 0,66 TL

    KDV Dahil: 7,01 TL
  • Havale/EFT: 7,01 TL (KDV Dahil)

Kazancınız: %10 İndirim, 0,66 TL

Aydınlatma Armatürü bir yeri geniş açılı aydınlatmak için kullanılan bir üründür. Bir noktadaki ışığı kırarak diğer taraflara dağılmasını sağlar. Birçok noktada Aydınlatma Armatüründen faydalanabilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Sizde Aydınlatma Armatürü siparişi vermek için Ofix.com’u ziyaret edebilirsiniz. 
 
Ürün Özellikleri:
 
- Marka: CATA
- Model: CT-5144G
- Işık rengi: Sıcak SMD LED
- Işık ısısı: 3000K
- Watt değeri: 3W
- Güç beslemesi: 220V
- Kullanım ömrü: 25000 Saat 
- Dış genişlik: 8,5 cm
- İç genişlik: 7 cm
- Derinlik: 3 cm

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"