Ofix - Bir Günde Teslimat

Glade Refresh Air Oda Kokusu Mountain Morning 275 ml

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q00607
  • Fiyat : 11,28 TL + KDV
  • KDV Dahil: 13,31 TL
  • Havale/EFT: 13,31 TL (KDV Dahil)

Glade Refresh Air Fresh Mountain Morning 275 ml özel formülü ile kötü kokulara karşı başarıyla savaşır. Uzun süre etkilidir. Doğanın cezbedici kokularını evinize taşır. Birbirinden eşsiz kokularla havanızı değiştirebilirsiniz. 

 

Ofisimizin doğal, ferah ve güzel kokması için oda kokusu kullanmak en ideal yoldur. Çalıştığınız ortamın temiz ve ferah kokmasını istiyorsanız sizde Ofix.com’dan bu birbirinden farklı oda kokularını sipariş verebilirsiniz. Şimdi oda kokunuzu Ofix.com’dan alın, ürününüz en kısa zamanda adresinize teslim edilsin.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"