OFİX ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Ofix`e üye değil misiniz?
OFİX ÜYE OL
Kullanıcı Sözleşmesini
Zaten üye misiniz?
SEPETİM
Ofix’le avantajlı alışverişin keyfini yaşayın!
Size Özel Fırsat Ürünlerini Kaçırmayın!
GİZLE X

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

 

 

Ofix.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır.

 

İstanbul içi gönderilerin teslimatları ofix.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir.

 

İstanbul dışı gönderiler anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gerçekleştirilir.

 

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul'a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.

 

Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Ofix'e ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

 

İstanbul içi gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler Cumartesi teslim edilir. İsteyen müşterilerimize siparişleri Pazartesi günü de teslim edilebilmektedir. Haftasonu vermiş olduğunuz siparişler de Pazartesi günü teslim edilmektedir. 

 

Resmi tatil ve haftasonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

 

Kargo Ücreti

 

Ofix.com'dan vereceğiniz İstanbul içi ve dışı KDV dahil 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır. 50 TL altı alışverişlerinizde ise kargo ücreti gönderi türüne göre belirlenecektir. A3, A4, A5 Fotokopi Kağıdı, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımında ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.

 

 

Ofix.com Kargo Gönderimi

Ofix.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından; UPS ve Aras Kargo ile çalışıyoruz.

                Ups Kargo                 

 

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.  

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 
[Kapat]
KAYITLI LİSTELERİNİZ
Seçmiş olduğunuz ürünü; aşağıda yer alan mevcut listelerden birini seçerek ve listeye ekle butonuna basarak, seçtiğiniz alışveriş listesine ekleyebilirsiniz.

Liste Seçiniz
YENİ LİSTE OLUŞTUR
Seçmiş olduğunuz ürünü, yeni bir alışveriş listesi içerisine eklemek isterseniz, yeni alışveriş listenizi ilgili alanları doldurarak oluşturup ürününüzü yeni listenize ekleyebilirsiniz.

Liste Adı
:
*
Liste Açıklaması
: