OFİX ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Ofix`e üye değil misiniz?
OFİX ÜYE OL
Kullanıcı Sözleşmesini
Zaten üye misiniz?
SEPETİM
Ofix’le avantajlı alışverişin keyfini yaşayın!
Size Özel Fırsat Ürünlerini Kaçırmayın!
GİZLE X

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

 

 

Ofix.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır.

 

İstanbul içi gönderilerin teslimatları ofix.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir.

 

İstanbul dışı gönderiler anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gerçekleştirilir.

 

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul'a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.

 

Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Ofix'e ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

 

İstanbul içi gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler Cumartesi teslim edilir. İsteyen müşterilerimize siparişleri Pazartesi günü de teslim edilebilmektedir. Haftasonu vermiş olduğunuz siparişler de Pazartesi günü teslim edilmektedir. 

 

Resmi tatil ve haftasonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

 

Aynı Gün (Mesai Bitmeden) Teslimat Hakkında Detaylar

 

Haftaiçi her gün saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde en geç 18:00'a kadar ofix araçları ile teslim edilecektir.

 

"Aynı Gün Teslimat" sadece istanbul içinde geçerlidir. Adalar, Arnavutköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri ve Şile ilçeleri "Aynı Gün Teslimat" kapsamı dışındadır.

 

"Aynı Gün Teslimat" özel bir hizmet olup, kdv dahil 7.90 TL gönderi bedeli alınacaktır.

 

Sadece kredi kartı ve havale/EFT ile ödemesi gerçekleştirilen siparişler "Aynı Gün Teslimat" hizmetinden faydalanabiliecektir. Havale/EFT ödeme tercihleride tutarın tarafımıza geçtiği saat esas alınacaktır.

 

Müşterinin kesinlikle adreste bulunması gerekmektedir. Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda teslimat standart gönderi olarak ertesi gün kargolanacaktır.

 

Ofix.com "Aynı Gün Teslimat" hizmetinde; stok uygunluğu, hava koşulları, trafik, teslimat aracındaki yoğunluk vb. durumlar sebebi ile gerçekleşecek gecikme ve iptalleri müşteri ile mutabık kalmak koşulu ile iptal etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

Kargo Ücreti

 

Ofix.com'dan verceğiniz siparişlerde; İstanbul içi ve dışı tüm gönderilerde 30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır.,  İstanbul içi 30 TL altı alışverişlerde kargo ücreti gönderi türüne göre belirlenecektir. A3, A4, A5 Fotokopi Kağıdı Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımında ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.

 

 

Ofix.com Kargo Gönderimi

Ofix.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından; UPS ve MNG Kargo ile çalışıyoruz.

                Ups Kargo               Mng Kargo

 

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.  

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.