Ofix - 23 Nisan 2017

Microsoft Kablosuz Bluetooth Mouse Wedge Touch (3LR-00002)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L60136
  • Ücretsiz Kargo
  • Fiyat : 141,43 TL + KDV
  • İndirimli : 99,00 TL + KDV
  • Kazancınız: %30 İndirim 42,43 TL

    KDV Dahil: 116,82 TL
  • Havale/EFT: 116,82 TL (KDV Dahil)

Kazancınız: %30 İndirim, 42,43 TL

Sırt Çantası Modu
Bilgisayar veya tablet kapandığında veya hazırda bekletmedeyken, fare de 30 saniye sonra pil gücünü korumak için kapanır, böylece kapatıp kapatmadığınızdan endişe etmeden fareyi çantanıza atabilirsiniz.

 

Her İki Elle Rahat Kullanım
Farenizi ister sol elinizle, ister sağ elinizle kullanabilirsiniz. Her iki el de göz önüne alınarak hazırlanan tasarım, her şekilde konforu sağlar.

 

- Windows 8 ile harika çalışır
- Pürüzsüz ve akıcı Windows 8 gezinme deneyimi sağlar.
- Kablosuz Bluetooth bağlanabilirliği - alıcı verici gerekmez.

 

- Marka : Microsoft
- Bağlantı: Bluetooth
- Buton Sayısı: 2
- DPI: 800 DPI
- Mouse Tipi: Blue Track

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"