Ofix - Bir Günde Teslimat

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L60676
  • Fiyat : 56,79 TL + KDV
  • KDV Dahil: 61,33 TL
  • Havale/EFT: 61,33 TL (KDV Dahil)

NAVİGATOR A4 FOTOKOPİ KAĞIDI

 

- Belge başına daha düşük maliyet

- Düşük toner tüketimi ve mükemmel baskı kalitesi

- Ekstra düzgün yüzey

- Tüm yazıcılar ve fotokopi makinaları ile uyumlu

 

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı, 10,000 kullanımda 1 kere sıkışma göstermektedir. Dolayısıyla diğer ofis kağıtlarından 5 kat daha iyi bir performansa sahiptir. Kullanılan baskı aletleri ve fotokopi makinalarını dikkate alırsak kağıt sıkışmalarını çözmek bazı zamanlarda 3 dakikayı bulabilmektedir. Navigator sayesinde bu süreyi minimuma indirgeyerek bu süreci potansiyel kazanca çevirebilirsiniz. Kağıt sertliği ve kalınlığının optimum düzeyde olmasından dolayı üstün performans sağlar. Buda daha hızlı çözümler ve daha az işlem hataları anlamına gelmektedir. Navigator A4 Fotokopi Kağıdı uygun fiyatlarla Ofix.com’da!

 

- A4 Ebatında 210 x 297 mm

- 80 gr

- 5 Paket ( 1 Pakette 500 Sayfa vardır)

- Optimum opaklık,kalınlık ve beyazlığa sahiptir

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"