Ofix - Bir Günde Teslimat

Noki Poşet Dosya A4 100'lü Paket XL

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S11062
  • Fiyat : 8,41 TL + KDV
  • İndirimli : 7,15 TL + KDV
  • Kazancınız: %15 İndirim 1,26 TL

    KDV Dahil: 8,44 TL
  • Havale/EFT: 8,44 TL (KDV Dahil)

Kazancınız: %15 İndirim, 1,26 TL

Evraklarınızı, belgelerinizi saklamak ve düzenlemek için en önemli araçlardan biridir poşet dosyalar. Noki A4 Poşet dosya kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. 45 Micron kalınlığında olup, standart poşet dosyalara göre iç hacmi daha geniştir.

 

Sipariş vermeniz durumunda 100’lu Noki A4 Poşet Dosya Ofix.com'un kaliteli hizmet anlayışı ve avantajlı fiyatı ile adresinize teslim edilecektir.

 

- A4 PP dosya

- Kalınlık: 45 Micron

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"