Ofix - Bir Günde Teslimat

Pekşeker Küp Şeker 1 kg 360 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L28246
  • Fiyat : 4,21 TL + KDV
  • KDV Dahil: 4,55 TL
  • Havale/EFT: 4,55 TL (KDV Dahil)

Çayı,kahveyi şekersiz içemem diyenlerdenseniz, size tavsiye edebileceğimiz ürünlerin başında Pekşeker Küp Şeker 360 Adet ürünü gelmektedir. Çünkü Pekşeker marka şekerler üretilirken buharla kurutma teknolojisi kullanılmaktadır. Buharla kurutulan küp şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Ayrıca bu Pekşeker marka şekerler %100 doğal şeker pancarından üretilmektedir.

 

Şimdi birkaç basit tıklama ile Ofix.com’dan siparişinizi oluşturabilir, en kısa zamanda adresinizden teslim alabilirsiniz.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"