Ofix - Kurumsal

Sandisk 64 GB Usb Bellek Kablosuz Flash SDWS2-064G-P57

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L28343
  • Ücretsiz Kargo
  • Fiyat : 255,71 TL + KDV
  • İndirimli : 230,92 TL + KDV
  • Kazancınız: %10 İndirim 24,79 TL

    KDV Dahil: 272,49 TL
  • Havale/EFT: 272,49 TL (KDV Dahil)

Kazancınız: %10 İndirim, 24,79 TL

Günümüz teknolojisi çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Eskiden bilgileri, belgeleri, fotoları saklamak için çok büyük alanlar yaratmamız gerekiyordu ve bunları zarar görmeden saklamak oldukça güçtü. Gelişen teknoloji ile artık bu durumlar çok daha kolay. USB bellek ile yüzlerce, binlerce dosyayı, fotoğrafı ve belgeyi uzun yıllar zarar görmeden saklayabiliriz. Bunların yanında USB belleklerimize attığımız herhangi bir dosyayı istediğimiz yerde açabilir ve çalışmalarımıza kolaylıkla erişebiliriz. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren bu ürüne uygun fiyat avantajı ile sahip olmak için Ofix.com’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.


- Bellek Kapasitesi: 64 GB

- Yazma Hızı: 12 MB/s

- Okuma Hızı: 15 MB/s

- Bağlantı Şekli: Usb 2.0

- Şifreli Koruma: Evet/Var

- Uyumlu Olduğu İşletim Sistemi: Linux, Mac OS X, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"