Ofix - Bir Günde Teslimat

A4-Tech KM720 Klavye Mouse Set Kablolu Usb Q (OP620)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S50029
  • Fiyat : 73,20 TL + KDV
  • KDV Dahil: 86,38 TL
  • Havale/EFT : 86,38 TL

Tüm bilgisayarlarda en çok yıpranan ve kullanılan parçalardan olan Klavye ve Mouse Ofix.com’da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Ergonomik ve kolay kullanım özeliğine sahiptir. Ofix.com’dan alacağınız Klavye Mouse set ürününü dayanıklı ve kaliteli olması sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Siz siparişinizi oluşturun, biz ürününüzü en kısa sürede adresinize teslim edelim.

 

Klavye Bağlantı Tipi :Q Türkçe
Fare Bağlantı Tipi:USB
Fare Buton Sayısı:3, 2X-Çift Tıklama Butonu
Tuş Ömrü:2 Yıl
Klavye Düzeni:OP-620D
Kablo Uzunluğu:Kablolu Optik
Renk:Siyah
İşletim Sistemi Uyumu:800 Dpi
Garanti:V

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"