Ofix - Bir Günde Teslimat

Alemdar Karton Klasör Geniş (Bağlı)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S06193
  • Fiyat : 4,02 TL + KDV
  • KDV Dahil: 4,74 TL
  • Havale/EFT : 4,74 TL

Düzen, iş ve özel hayatımızın pratikliği için önemlidir. Ofis ortamında ise olmazsa olmaz kriterlerdendir. Aradığımız şeyi kısa zamanda bulamamamız durumunda, yaşadığımız zaman kaybı bizlere stres olarak geri döner. Ayrıca, dosyalarımızın etrafa saçılmasını önlemek için benzer evraklarımızı tek çatı altında tutabileceğimiz bir takım envanterlere ihtiyaç duyarız. Dosyaların düzenli bir şekilde saklanması ve aradığınız zaman kolayca bulunabilmesi, keyfimizi kaçırmamakla birlikte bize zamandan tasarruf da sağlayacaktır.

 

                                  Alemdar Karton Klasör Geniş Görsel 1

 

Alemdar Klasör San. ve Tic. A.Ş. klasör mekanizması üretimiyle, kırtasiye sektörüne ilk imzasını 1974 yılında atmıştır. Zaman içerisinde gelişim göstererek, 1980 yılında Alemdar ve Büroklas markalarını yaratmıştır. Alemdar Karton Klasörler, ihtiyacınıza göre dar ve geniş olmak üzere, çeşitli karton klasör seçenekleri sunmaktadır. A4 ve A5 kağıtlarınızı saklamaya uygun yapıda ve formdadır. 500 sayfa kapasiteli Alemdar Karton Klasör Geniş (Bağlı) ile, belgelerinizi uzun zaman sonra bile hasar görmemiş bir şekilde tekrar gözden geçirebilirsiniz. Alemdar Geniş Karton Klasör, dosya arşivleme ve düzeni konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. 

 

Ayrıca kutu dışında yer alan bilgi doldurma bölümü ile arşivleme işleminizi kolaylaştıracak notlar alabileceğiniz Alemdar Geniş Karton Klasör bir iş günü içerisinde teslimat imkanı ve uygun fiyat avantajı ile Ofix.com'da sizleri bekliyor.

 

*Ürünün iç kısmında halka veya evrakları sabitleme mekanizması bulunmamaktadır. Dış kısmındaki bağ sayesinde sabitlenebilmektedir.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"