Ofix - Bir Günde Teslimat

Handy-Mate Valencia Döner Kollu Masif Askılık-Kahverengi HMA-213-KH-1

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L30449
  • Ücretsiz Kargo
  • En çok 5 iş günü içinde kargoya verilir.
  • Fiyat : 214,01 TL + KDV
  • KDV Dahil: 231,13 TL
  • Havale/EFT : 231,13 TL

Ürün Ölçüleri: 51 x 185 x 51 cm ( Genişlik xYükseklik x Derinlik )
Ürün Rengi : Kahverengi
Ürün Özellikleri: Masif Ahşap Doku
Ev ve Ofis Kullanım Alanı
Garanti Süresi: 2 Yıl Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

Koli bilgisi: Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
Montaj: Ürün kurulu olmadan (demonte olarak) kutulu halde teslim edilmektedir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir)

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"