Ofix - Bir Günde Teslimat

Bal Küpü Kesme Şeker 1 kg

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S17099
  • Fiyat : 4,37 TL + KDV
  • KDV Dahil: 4,72 TL
  • Havale/EFT: 4,72 TL (KDV Dahil)

Gün içerisinde ihtiyacımız olan en büyük şey enerjidir. Tükettiğimiz çay ve kahvenin tadında bir eksiklik hissettiğimizde aradığımız o eksiklik şeker ve tatlandırıcılardır. 

 

Keskinkılıç Gıda'nın, 1992 yılında ilk şeker fabrikasını açmasıyla birlikte şeker denilince akıllara Bal Küpü markası gelmeye başlamıştır. Keskinkılıç Gıda'nın bir grubu olan Bal Küpü, çay ve şeker üretimiyle adından söz ettirmiştir. Şeker gruplarında toz şeker, esmer şeker ve küp şeker üretimleri yapmaktadır. Dünyada şeker üretimi, şeker pancarı ve şeker kamışından sağlanmaktadır. Ülkemizde şeker kamışına uygun iklim şartları olmadığından şeker üretimi şeker pancarından yapılır. Kesme şekerin yapılışı; Bal Küpü küp şeker fabrikasında, kristal şekerin, makinede belli şekildeki kalıplarla presslenerek kurutulması ile tamamlanır. Üretim aşamasında içerisine su dışında herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Buharla kurutulan küp şekerler dağılmaz ve toz oluşturmaz. Buhar ile kurutulan şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz.

                                                     Bal Küpü Kesme Şeker 1 kg Görsel 1

Türkiye'nin en çok tercih edilen şeker markası olan Bal Küpü Kesme Şeker 1 Kg, ofisinize uygun paketiyle ve uygun fiyatıyla Ofix.com'da, gününüzü tatlandırmak için bekliyor!

 

Bal Küpü Kesme Şeker Kaç Kalori?

Çalışırken, dinlenirken yemekten sonra ve hayatımızın hemen her alanında yanımızda aradığımız içeceklerin tamamlayıcısı kesme şekerin tanesi 12 kaloridir. Bu sayede yoğun iş hayatında, yatıştırıcı ve dinçleştirici etkisiyle tutkun olduğumuz çay ve kahve ihtiyacını tatlandıran, her mutfağın vazgeçilmezi kesme şeker, gün içerisinde ihtiyaç duyacağımız enerjinin önemli bir kısmını karşılar.

 

Bal Küpü Kesme Şeker Kaç Gram?

Gün sonuna doğru kaybettiğimiz enerjiyi geri kazanmamıza yardımcı olacak kesme şekerin tanesi, ortalama 3-4 gramdır. Bir paket (1000 g) Balküpü Kesme Şeker'de 360 adet küp şeker bulunur.

                                                   

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"