Ofix - Bir Günde Teslimat

Dixi Yüzey Temizleyici Lavanta & Orkide 2500 ml

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L59407
  • Fiyat : 8,59 TL + KDV
  • KDV Dahil: 10,14 TL
  • Havale/EFT: 10,14 TL (KDV Dahil)

Lavanta ve orkide aromasi ile tüm eve ferah bir dokunus yapacak. Her türlü yüzeyi zarar vermeden temizleyen Dixi yüzey temizleyiciyi, banyo ve mutfak fayanslarinda kullanabileceginiz gibi parke ve ahsap zeminlerde de rahatlikla tercih edebilirsiniz. Banyo, fayanslar, mutfak tezgâhlari dâhil tüm yüzeylerde ki inatçi lekeleri daha hizli ve yorulmadan ortadan kaldirmaniza yardimci olur. Çamasir suyu eklenmistir bu yüzden ekstra bir temizleyiciye ihtiyaciniz olmadan temizliginizi en güzel sekilde yapabilirsiniz. Temizlik sonrasinda etrafta uzun süre hos bir koku kalir. Kisa sürede saglikli bir temizlik için Yüzey Temizleyicisi kullanabilirsiniz.

 

Siz de Yüzey Temizleyicisi siparisi vermek için Ofix.com’dan siparisinizi olusturun.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"