Ofix - Bir Günde Teslimat

Edding Fosforlu Kalem 5'li Paket (344)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S07824
  • Fiyat : 10,99 TL + KDV
  • KDV Dahil: 12,97 TL
  • Havale/EFT : 12,97 TL

 

Edding markası, faaliyete geçtiği 1960 yılından bu yana yazı, çizim ve boyama araç ve gereçleri alanında lider konumunu başarıyla korumaktadır. Ürün yelpazesini günden güne geliştiren Edding, tahta kalemlerinden kaligrafi kalemlerine, markör kalemlerden porselen kalemlerine, boya dekor kalemlerinden cam kalemlerine, mobilya rötuş kalemlerinden fayans derz kalemlerine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Markanın sektöre kazandırdığı her yenilik, aynı zamanda da kalem kavramının anlamının genişlemesine yol açmakta ve sunduğu pratik çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.  

Kırtasiye ürünleri arasında fosforlu kalemlerin özel bir önemi vardır. Hemen her yaş ve beğeni grubuna hitap eden ürünleri, ergonomik özellikleri ve mürekkep kalitesi nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Başta öğrenciler olmak üzere pek çok meslek grubundan kullanıcının beğenisini kazanan fosforlu kalemlerin asetat içermemesi de bir diğer tercih nedenidir. Bilinçli ebeveynlerin tercihi olan bu ürünlerin parlak mürekkebi, çocukların renkli dünyasına hitap edecek şekilde geniş bir renk skalasına sahiptir. Fiyatı bakımından da oldukça uygun olan bu ürünler, hemen her renk mürekkebiyle metinlerimizde ve notlarımızda önemli konuları zihnimizde kalıcı hale getirmemize katkı sağlamaktadır.

 

Edding fosforlu kalem 5'li paket içinde yer alan ürünler, eğitim ve iş hayatımızın farklı kesitlerinde ihtiyaç duyduğumuz görselleştirmeler için uygun özelliktedir. Yüzeylerde oluşturduğu renkli görüntüler, çalışmalarınıza renk ve enerji kazandırır. Farklı renklerle yapılan işaretlemeler, öğrenilen bilgilerin önem sırasına göre bellekte depolanmasına katkı sağlar ve öğrenmeyi kalıcı hale getirir. Öğrenciler ve ofis çalışanları tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürünler, metin bölümlerini ve notları vurgulamada oldukça başarılıdır. Parlaklık düzeyi yüksek olan bu ürünler, uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. 5'li set halinde alabileceğiniz bu ürünlerin mürekkebinin çabuk kuruması, ışıkta solmaması, dış etkenlere karşı yüksek direnç göstermesi ve yüzeyde dağılma yapmaması birer tercih nedenidir.

 

Tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla erişim imkanı sunan Ofix.com üzerinden vereceğiniz siparişlerle bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

 

– Bir pakette 5 farklı renk mevcuttur (Turuncu, Pembe, Yeşil, Mavi, Sarı)

– Dış etkenlere dayanıklıdır

– Kokusuz mürekkep

– Parlak renkler, PP gövde

– Fotokopiyle yapılan çoğaltmalarda uygulanan zemini örtmez

– Sağlığa zararlı madde içermez

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"