Ofix - Bir Günde Teslimat

Familia Sihirli Çiçekler Tuvalet Kağıdı Parfümlü 32 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S98843
  • Fiyat : 46,65 TL + KDV
  • KDV Dahil: 55,05 TL
  • Havale/EFT : 55,05 TL

Familia markası Perfume serisi ile ürün çeşitliliğini arttırıyor. Sihirli Çiçekler'den oluşan seri özenle seçilmiş kokularıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ekstra yumuşak dokuya sahip ve çift katlı Familia Tuvalet Kağıdı, dayanıklıdır. Suyla ilk temasında dağılmaz, parçalanmaz. Familia, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar doğaya saygılıdır . Familia, özel gofraj yapısı ve ekstra yumuşak dokusu ile hassastır. Doğal ve yüzde 100 saf selülozdan üretilen Familia’da yapay beyazlatıcılar kullanılmaz. En son teknoloji ürünü makinelerle donatılan Hayat Temizlik Kağıtları tesislerinde, el değmeden üretilen ve kolilenen Familia markalı ürünlerde, yüzde 100 saf ve en kaliteli selüloz harmanları kullanılmaktadır.

 

Şimdi birkaç basit tıklama ile Ofix.com’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz en kısa zamanda adresinize teslim edilecektir.

 

- Yaprak Eni: 96 mm

- Yaprak Boyu: 124 mm

- Yaprak/Rulo Adet: 160

- Ürün Ağırlığı (Net): 1.402 g

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"