75 TL üzeri kargo bedava

Familia Tuvalet Kağıdı 32 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L08310
  • Fiyat : 25,20 TL + KDV
  • KDV Dahil: 29,74 TL
  • Havale/EFT: 29,74 TL (KDV Dahil)

Suyla ilk temasında dağılmayan, parçalanmayan Familia Tuvalet Kağıdı, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar da doğaya saygılı. Özel gofraj yapısı, extra yumuşak dokusu ve dolgun yaprakları ile hassas tenlerin tercihi Familia %100 saf selülozdan üretiliyor ve yapay beyazlatıcı kullanılmıyor. Familia Tuvalet Kağıdı en uygun fiyatlarla Ofix.com’da.

 

- Yaprak Eni: 96 mm

- Yaprak Boyu: 124 mm

- Yaprak/Rulo Adet: 171

- Ürün Ağırlığı (Net): 2.996 g

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"