Ofix - Bir Günde Teslimat

Familia Islak Mendil 90 Yaprak

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L58630
  • Fiyat : 6,25 TL + KDV
  • KDV Dahil: 7,38 TL
  • Havale/EFT : 7,38 TL

Hayatın hemen her alanında, ofiste, mutfakta, banyoda, sporda, seyahatte, aracınızda, restoranda, yolda, parkta, kısaca hijyen gerektiren her yerde yanımızdan ayırmadığımız ıslak mendiller, pratik temizleyici özelliği sayesinde öne çıkar. Islak mendil üreticileri, cilde en uyumlu mendilleri beğeninize sunarken, Ofix.com geniş ürün yelpazesiyle size en uygun ıslak mendilleri kapınıza kadar getiriyor!

 

Familia Peçete 100 Adet Görsel 1

Türkiye'de temizlik piyasasına 2006 yılında giren ve raflardaki yerini aldığı ilk andan itibaren tüketicilerin sevgilisi haline gelen Familia, kısa zamanda en güvenilir temizlik markalarından biri olmayı başarmıştır. Yalnızca ülkemizde değil, dünyanın 60'tan fazla ülkesinde beğeniyle kullanılan Familia ürünleri Ofix.com'da!

 

Ofisteki temizlik ihtiyacınızı karşılamak için en pratik çözümlerden biri olan ıslak mendilinizi kaliteli, yumuşak yapıya ve hoş kokuya sahip olan Familia Islak Mendil ile karşılayabilirsiniz. Familia Islak Mendil, cilde uygun pH değeri, hoş kokusu ve uygun fiyatıyla günün her anında yardımcınızdır. Familia Islak Mendil 90 Yaprak ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için siparişinizi Ofix.com'dan oluşturun, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarını kaçırmayın!

 

Familia Islak Mendil 90 Yaprak Genel Özellikler:

  • Marka: Familia
  • Ürün Tipi: Islak Mendil
  • Paket İçi Yaprak Sayısı: 90 Adet

 

Islak Mendil Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
En uygun pH dengesi, yetişkinler için 5.5, bebekler için 6.7'dir. Bu fark, bebeklerin yağ bezlerinin, henüz yeteri kadar çalışmamasından kaynaklanır. Bebek cildinde koruyucu yağ tabakası oluşmadığı için, tahrişlere daha açıktır ve kesinlikle paraben içermeyen, bebek ciltleri için özel olarak üretilmiş mendiller kullanılmalıdır.

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"