Ofix - Bir Günde Teslimat

Familia Kağıt Havlu Jumbo Rulo 560 Yaprak

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L60287
  • Fiyat : 15,25 TL + KDV
  • KDV Dahil: 18,00 TL
  • Havale/EFT : 18,00 TL

İşyerinde kullanılan temizlik gereçleri genellikle çabuk tükenir ve bu nedenle önemli bir maliyet oluşturur. İşyerinde verimli çalışmanın en önemli unsurlarından biri de temiz ve ferah bir çalışma ortamı yaratmaktır. Temizlik gereçleri bu konuda büyük önem taşır. Ofix.com sizlere uygun fiyatlarla ve hızlı teslimat imkânı ile ''Kağıt Havlu'' ihtiyacınızın temin edilmesini sağlar.

 

- Familia Jumbo Havlunun 1 rulosu 6 adet normal rulo havluya eşittir.

- 1 Jumbo Rulo: 560 Yaprak

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"