Ofix - Bir Günde Teslimat

Familia Tuvalet Kağıdı 32 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L08310
  • Fiyat : 46,65 TL + KDV
  • KDV Dahil: 55,05 TL
  • Havale/EFT : 55,05 TL

Hijyen kurallarının vazgeçilmez bir parçası olan tuvalet kağıdı 14.yüzyılda ilk olarak Çinliler tarafından üretildi.Türkiye'ye gelmesi 1970'li yılları alan tuvalet kağıdı günümüzde hijyen unsurunun vazgeçilmez bir ürünü olmuştur. Hammaddesi selüloz olan tuvalet kağıtları, fabrika teknolojilerinin gelişmesiyle geridönüşüm ürünlerinden elde edilmeye başlanarak çevre dostu bir döngüde ilerlemiştir. Tuvalet kağıdının kişisel tercihlere göre tek, çift, üç katlı gibi çeşitleri vardır. Ebatları genelde standart olmakla birlikte askılıklara ve dispenserlere uyumlu hazırlanmıştır. 

 

Familia Peçete 100 Adet Görsel 1

 

Suyla ilk temasında dağılmayan, parçalanmayan Familia Tuvalet Kağıdı, suya atılınca bir müddet sonra eriyecek kadar da doğaya saygılıdır. Özel gofraj yapısı, extra yumuşak dokusu ve dolgun yaprakları ile hassas tenlerin tercihi Familia %100 saf selülozdan üretiliyor ve yapay beyazlatıcı kullanılmıyor. Familia Tuvalet Kağıdı en uygun fiyatlarla Ofix.com’da. Siparişinizi hemen oluşturun, 1 iş günü sonra teslimat avantajını kaçırmayın!

 

Familia Tuvalet Kağıdı 32 Adet Genel Özellikler:

  • Marka: Familia
  • Ürün Tipi: Tuvalet Kağıdı
  • Yaprak Eni: 96 mm
  • Yaprak Boyu: 124 mm
  • Yaprak/Rulo Adet: 171
  • Ürün Ağırlığı (Net): 2.996 g

 

Tuvalet Kağıdı Alırken/Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çöpe atılmak suretiyle kullanılan tuvalet kağıdını acil ya da dikkatsiz bir anımızda klozete atabiliriz. O noktada da giderleri tıkamayacak şekilde suda eriyebilen yapıda olan ürünleri tercih etmeliyiz. Tuvalet kağıdı üreticileri, gelen talep doğrultusunda suda kolaylıkla çözünen ve geri dönüştürülebilir ürünler üretiyor; siz de doğaya ve binanızın atık sistemlerine zarar vermemek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca cilt hassasiyetine önem veriyorsak tuvalet kağıdında aradığımız özelliklere yumuşaklığı da eklemeliyiz.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"