Ofix - Bir Günde Teslimat

Fomy Köpük Sabun 300 ml Model N013 + Standart Köpük Sabun Seti 1800 ml

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q04827
  • Fiyat : 20,00 TL + KDV
  • KDV Dahil: 23,60 TL
  • Havale/EFT : 23,60 TL

El Sabunu hijyen açısından oldukça önemlidir. Etkin kremli formülü sayesinde cildinizi kurutmaz ve derinlemesine temizlik sağlar. Cildinizin nem dengesini korur. Sizlere her zaman ekonomik çözümler sunan Ofix.com’dan siparişinizi oluşturarak hem cebinizi hem de sağlığınızı düşünebilirsiniz.

 

Şimdi birkaç basit tıklama ile Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun, ürününüz en kısa sürede kapınıza teslim edilsin.

 

- pH’ı 5.5 olduğu için ciltle uyumludur.

- Kaliteli köpüğü ile ideal bir temizlik sağlar.

- Temizliği de arınması da kolay ve pratiktir.

- El, yüz, vücut temizliğinde,

- Hasta ve yaşlıların temizliğinde,

- Erkeklerin sakal traşında kullanılabilir.


Kullanım Talimatı


Önce elinizi su ile yıkayıp ıslatınız. Pompaya bir defa basıp köpük alınız. Islak elle ovalayarak daha da köpürtünüz. Yeterince temizledikten sonra durulayınız.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"