Ofix - Bir Günde Teslimat

Frisby Mouse Pad Jel Siyah (FMP-050M-B)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L04356
  • Fiyat : 13,65 TL + KDV
  • KDV Dahil: 16,11 TL
  • Havale/EFT : 16,11 TL

Mouse, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda kullanırken size çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz bu üründe dilediğiniz her işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Sipariş vermeniz durumunda Ofix.com’ un kaliteli hizmet anlayışı ve avantajlı fiyatı ile ürününüz vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 

Frisby Jel Mouse Pad uzun süre Mouse kullanan bilgisayar kullanıcılarının bilek bölümlerine destek sağlayarak bileklerinde ağrı yaşamalarını engeller. Bu ürüne uygun fiyat avantajıyla sahip olmak için Ofix.com’ dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Frisby Mouse Pad Jel Siyah (FMP-050M-B) Özellikler:

 

- Likra kaplama, yumuşak jel ve kaymaz tabana sahiptir.

- Jel kısmı bileğinizin şeklini alır.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"