Ofix - Bir Günde Teslimat

Glade Refresh Air Oda Kokusu Mountain Morning 275 ml

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q00607
  • Fiyat : 11,28 TL + KDV
  • KDV Dahil: 13,31 TL
  • Havale/EFT: 13,31 TL (KDV Dahil)

Glade Refresh Air Fresh Mountain Morning 275 ml özel formülü ile kötü kokulara karsi basariyla savasir. Uzun süre etkilidir. Doganin cezbedici kokularini evinize tasir. Birbirinden essiz kokularla havanizi degistirebilirsiniz. 

 

Ofisimizin dogal, ferah ve güzel kokmasi için oda kokusu kullanmak en ideal yoldur. Çalistiginiz ortamin temiz ve ferah kokmasini istiyorsaniz siz de Ofix.com’dan bu birbirinden farkli oda kokularini siparis verebilirsiniz. Simdi oda kokunuzu Ofix.com’dan alin, ürününüz en kisa zamanda adresinize teslim edilsin.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"