Ofix - Bir Günde Teslima

Gizlilik ve Güvenlik


Ofix.com kredi kartinizla yaptiginiz alisverislerinizi en güvenli sekilde tamamlamaniz için en son teknolojileri kullanmaktadir. Sitemizden yapacaginiz alisverislerinizde güvenlik kaygilarinizi unutun.Üyelik veya siparis asamasinda paylastiginiz, kisisel tüm bilgileriniz koruma altindadir.  Ofix.com, sistemimiz ile paylasacaginiz hiç bir özel bilginin, üçüncü sahis veya kurumlarla paylasilmayacagini garanti eder.Ofix.com’da kredi karti bilgileriniz yalnizca siparis islemi gerçeklestirilirken kullanilir ve kesinlikle veritabaninda kayitli olarak tutulmaz.

Kisisel bilgilerinizle sistemimiz üzerinden gerçeklestireceginiz tüm islemler "Hyper Text Transfer Protocol Secure"üzerinden gerçeklestirilir. Bu esnada tarayicinizdaki adres çubugunun basinda "http" yerine "https" ibaresi görünür. Bu sekilde baglanti kurdugunuzda, bilgiler sadece sizinle Ofix.com arasinda okunabilecek sekilde sifrelenir. 
SSL Güvenlik Sertifikasi Ofix.com Linux Vakfi tarafindan gelistirilen ve birçok büyük sirket tarafindan desteklenen Let’s Encrypt üzerinden saglanan tüm dünyada geçerlilige sahip en güvenli SSL sertifikasina sahiptir.Bu güvenlik sertifikasina sahip sitelerde yapacaginiz tüm islemler çok siki güvenlik prosedürlerinden geçmektedir. Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayici kullaniyorsaniz güvenli adimlarda adres çubugunuzda firma bilgisi ve Ofix.com adresi yesil renkte görünür. Bu güvenli veri gönderim alaninda oldugunuzun göstergesidir. (Farkli browserlarda bu görünüm farkli olacaktir.)