Ofix - Bir Günde Teslimat

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S17070
  • Fiyat : 38,50 TL + KDV
  • KDV Dahil: 41,58 TL
  • Havale/EFT : 41,58 TL

Filtre Kahve Nedir?

Filtre kahve, çekilmiş kahve çekirdeklerinin suyun yardımıyla filtreden geçirilerek demlenmesi ile elde edilen kahve türüdür. Su, filtre kağıdının içindeki kahve çekirdeklerinin üzerine dökülür. Çekilmiş kahve çekirdeklerin içinden süzülerek geçen su, temas sırasında kahvenin içindeki yağ asitlerini ve aromayı alarak kahve haline gelir. İçerisinde katkı maddesi olmaması ve yalın kahve tadı ile kokusunun vermiş olduğu haz ile çok sayıda insanın gün içerisinde ofiste, evde bolca tükettiği filtre kahve, uzun yıllardır tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g Görsel 1

 

Jacobs, 1885 yılında kahve ve çikolata dükkanı olarak kurulmuş; 1996 yılında uluslararası pazara açılmıştır. Dünya çapında en çok tercih edilen kahve markalarından olan Jacobs, hazır kahve piyasasının önde gelen şirketlerinden biri konumundadır. Damak zevkinize uygun, dilediğiniz filtre kahve aroması bulabileceğiniz çeşitleriyle Jacobs, Ofix'te!

 

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g ürününü Ofix.com'dan sipariş edin, 75 lira üzeri ücretsiz kargo ve 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından hemen yararlanın!


Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 g Görsel 2

 

Jacobs Monarch Filtre Kahve Nasıl Yapılır?
Filtre kahve makinesi ya da bench press ile hazırlayabilirsiniz. Filtre kahve yapımı sırasında kullanacağınız suyun içme suyu olmasına dikkat etmelisiniz. Çeşme suyu içerisinde bulunan klor, kahvenizin tadını bozacaktır. Orta kalınlıkta çekilmiş kahveden hazırlamanız durumunda en iyi sonucu alırsınız. Kahve makinesine ya da bench presse, her bir fincan için genelde 1 tatlı kaşığı Jacobs Monarch Filtre Kahve eklenir. Kahveniz demlendikten sonra, en iyi lezzeti elde edebilmek için yarım saat içerisinde tüketmeniz gerekiyor.

Filtre Kahve Besin Değeri:
1 fincan filtre kahvede ortalama olarak, 0.18 gram protein, 0.06 gram yağ ve yaklaşık 3 gram sodyum bulunur. Şekersiz ve sütsüz tüketilmesi durumunda bir fincanında yalnızca 1-2 kalori bulunur, diyetiniz için hiç bir sorun teşkil etmez.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"