Ofix - Bir Günde Teslima

Kargo Seçenekleri


1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

Ofix.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır.İstanbul içi gönderilerin teslimatları ofix.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. İstanbul dışı gönderiler anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gerçekleştirilir. Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Ofix’e ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.İstanbul içi gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler talepte bulunan müşterilerimiz için Cumartesi günü teslim edilir. Resmi tatil ve haftasonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

Kargo Teslimat Ücretleri

İstanbul İçi İstanbul içi 75 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 75 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

İstanbul Dışı İstanbul dışı 75 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul dışı 75 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, mesafe, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@ofix.com adresinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.Ofix.com Kargo GönderimiOfix.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından; UPS ve Aras Kargo ile çalışıyoruz.

 

Ups Kargo Aras Kargo

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.