Ofix - Bir Günde Teslimat

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 250 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q02510
  • Fiyat : 64,96 TL + KDV
  • KDV Dahil: 70,16 TL
  • Havale/EFT : 70,16 TL

Türk kültüründe çayın doldurulamaz bir yeri vardır. Gün içinde kahvaltı ile başlayıp okulda, evde, kafede, restoranda; kısacası her yerde ve her vesileyle mutlaka en az bir bardak içilir. Geleneksel demleme usulü, bardakta toz gibi küçük çay taneleri bırakır ve içimi zorlaştırır. Sonrasında demliğin temizlenmesi de zahmet verici ve vakit alıcıdır. Özellikle sıkça çay tüketen ama pratik bir çözüm arayanlara pratik alternatif bir seçenek olan ürün, kullanım kolaylığı ile toz halde açık olarak demlenen çayın tahtını ele geçirmiştir. Demlik poşet çaydan oluşan bu paket çay molalarını daha da güzelleştirecek. Hem de demlik temizleme derdi olmadan!

 

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 250 Adet Özellikler:

  • Marka: Lipton
  • Ürün Tipi: Demlik Poşet Çay
  • Miktar: 250 Adet

 

Ekonomik ömrünün %75'ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi ile iki yıl önce yola çıkan Lipton, Yağmur Ormanları Birliği'nden sürdürülebilirlik sertifikası almayı başardı. Bu sertifikayla, birliğin Türkiye'de ilk sertifikalı üretim yapan kuruluşu Lipton oldu. Lipton'un bölge için yürüttüğü projeler, bir yağmur ormanı olan Doğu Karadeniz'e de Yağmur Ormanları Birliği sertifikasını kazandırmış oldu. Lipton ambalajlarına basılan “yeşil kurbağa” damgası, Lipton çay üretiminin tüm aşamalarında çevrenin korunduğunun, çiftçi ekonomisine ve sosyal hayata önemli katkı sağladığının kanıtıdır.

 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"