Ofix - Bir Günde Teslimat

Mimaks Zımba No: 24/6 Metal X-6

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q01659
Renk Seçimi:
  • Fiyat : 28,51 TL + KDV
  • KDV Dahil: 33,64 TL
  • Havale/EFT : 33,64 TL

Kullandığınız kağıtları birarada tutmanız gerektiğinde ilk aklınıza gelen şey genellikle zımbadır. Çalışırken kitapçık haline getirmek istediğiniz çok sayıda kağıdı veya sunum için hazırladığınız notların birarada tutulması için işe yarayan zımba, koli ve karton gibi ürünlerde de paketi kapatmak veya sıkılaştırma yapmak içinde uygun bir üründür.

 

Çeşitli boyutlarda ve farklı kapasitelerde zımba çeşitleri ile ihtiyacınız olan zımbayı Ofix.com'dan sipariş verebilir, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajından faydalanabilirsiniz.

 

Ürün Bilgileri: 


- No 24/6 tel için uygundur

- Metal zımba

- Tel sökücülü

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"