Ofix - Bir Günde Teslimat

Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 500 g

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S17066
  • Fiyat : 11,43 TL + KDV
  • KDV Dahil: 12,34 TL
  • Havale/EFT: 12,34 TL (KDV Dahil)

Süt, raf ömrü oldukça kısa olan bir besindir ve kısa sürede bozulabilir. Kahve severlerin yakından tanıdığı kahve kreması, kahvesini sütlü olarak içmeyi tercih edenlerin, aynı tadı yakalamak için kullandığı pratik bir üründür. Kahve kreması köpüklü, köpüksüz, poşet ya da kavanozlarda, farklı gramajlarda beğeninize sunulur. 

                                                    Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 500 g Görsel 1

Nestlé, dünya genelinde 191 ülkede 2000’den fazla global ve yerel markayı sizlere ulaştıran dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketidir. Vizyonunu, ''Yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak.'' olarak belirleyen Nestle, insanları daha sağlıklı hayatlar sürmeleri için teşvik etmeyi amaçlıyor. Nestlé'nin ürün gamı; içme suyundan bebek mamasına, şişelenmiş su, kahvaltılık tahıllar, kahve ve çay, şekerleme, süt ürünleri, eczacılık ürünleri ,dondurma, dondurulmuş gıda, evcil hayvan gıdaları ve çok çeşitli atıştırmalık yiyeceklere kadar uzanmaktadır.

 

Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 500 gr, kahvenizin mükemmel kokusunu ve orjinal tadını bozmadan yumuşatarak, siz kahve severlere çok daha iyi bir kahve deneyimi yaşatmak için üretiliyor. Yenilenen tadıyla deneyiminizi bir kat daha artırmakla kalmıyor, yenilenen ambalajıyla, ürünün raf ömrünü uzatıyor ve tadının uzun süreler bozulmadan saklanmasını sağlıyor.

 

Kahve Kreması Besin Değerleri:

Gün içerisinde kaybettiğiniz enerjinin geri kazanılmasında yardımcı olur. Bir tatlı kaşığı kahve kreması, yaklaşık olarak 20-30 kalori arasındadır.

 

Nestle Coffee Mate Kahve Kreması Ölçüsü:

Ölçüsünü zevkinize göre ayarlamakla birlikte genellikte tavsiye edilen, bir tatlı kaşığı kahve için, iki tatlı kaşığı Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması eklemektir.

 

Nestle Coffee Mate Kahve Kreması İçindekiler:

Katı mısır şurubu / nişastası, işlenmiş şeker / laktoz ve sodyum aluminosilicide gibi bileşenler bulunur.

                                                        Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 500 g Görsel 2

Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 500 g Genel Özellikler:

  • Ürün Tipi: Kahve Kreması
  • Marka: Nestle
  • Gramaj: 500 Gr

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"