Ofix - Bir Günde Teslimat

Nestle Coffee-Mate Kahve Kreması 200 g

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S64760
  • Fiyat : 6,56 TL + KDV
  • KDV Dahil: 7,08 TL
  • Havale/EFT : 7,08 TL

Nescafe: Kokusunda davet var!

 

1938 yılından bu yana Nescafe markası, “Kahvenin en iyisi!” sözünü zihinlere kazımayı başardı. İsviçre kahve imalatçısı Nescafe, kahve severlerin yakından tanıdığı ve ürün çeşitliliğine hayran kaldığı bir markadır. Kahve keyfini modern ve pratik hale getiren, kahveye günlük tüketime uygun özellikler kazandıran ürünleri, gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sunmakta, sohbetlerimizin en keyifli anlarında bize eşlik etmekte. Kahve makinelerinin yanında görmeye alışkın olduğumuz kahve çeşitleri, ofislerde en sık tüketilen ürünler arasındaki yerini uzun yıllardır korumakta.

Online alışveriş sitesi Ofix.com üzerinden tüm içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  

Nescafe: Kahvenin en iyisi!

 

Dünya genelinde 1 milyondan fazla kahve yetiştiricisi ile çalışan Nescafe bir kahve markası olmanın çok ötesindedir. Ürün yelpazesi içinde 5 binden fazla ürünü barındıran bu markanın pek çok ürünü hem dünya genelinde, hem de ülkemizde modern yaşam tarzının bir parçasıdır. Her ülkenin kendi damak tadına ve tüketim alışkanlıklarına uygun üretim yapan markanın bu başarısı, kahve sektöründe yalnızca lider değil, aynı zamanda da öncü marka olmasını sağlamakta.

 

İçiminin yanı sıra benzersiz aromasıyla da kahve severler tarafından çok beğenilen bu ürünlerin kokusundaki daveti hissetmemek mümkün değil. Kahveniz ister sıcak, ister soğuk, isterseniz köpüklü olsun, kendi damak zevkinize uygun bir Nescafe ürünüyle kahve keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kahve keyfinize farklı bir lezzet katmak için özellikle de gold ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Soğuk kahve severler için de uygun özelliklere sahip ürünleri mevcuttur. Ayrıca, Nescafeli kek de yine damak zevkinize uygun lezzetli bir atıştırmalık olabilir.

 

  Online alışveriş sitesi Ofix.com üzerinden tüm içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Coffe-Mate ile kahve keyfinizi arttırın!

 

Nescafe'nizin yanında Coffe-Mate, kahve keyfinizi arttıran çok hoş bir lezzet sunacaktır. Kahvesini sütlü sevenlerin ilk tercihi olan bu ürünler, kahvenizin tadında hiçbir bozulma meydana getirmez, kattığı lezzetin damağınızda bırakacağı tadı çok seveceksiniz.

 

Tüm içecek ihtiyaçlarınızı, online alışveriş sitesi Ofix.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sitemizde Nescafe ve Coffe-Mate fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hazırlanışı:

 

- 1 tatlı kaşığı Nescafe'yi fincanınıza koyun

- Kaynayıp bir süre bekletilmiş sıcak suyu yavaşça dökerek karıştırın

- Son olarak 2 tatlı kaşığı Coffe-Mate ekleyin

 

Ürün Özellikleri:

 

- Ürün tipi: Kahve kreması

- Marka: Nescafe

- Ağırlık: 200 gr

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"