Ofix - Bir Günde Teslimat

Noki Şerit Düzeltici 4.2 mm x 16 m Twingo (B620)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : S11085
  • Fiyat : 7,49 TL + KDV
  • KDV Dahil: 8,84 TL
  • Havale/EFT : 8,84 TL

Yazma işi pratikleşip yaygınlaştıkça, olası hataları silme işi de aynı ölçüde pratikleşip yaygınlaşmalıydı ki bizler için değerli olan zaman, silmek için değil; daha çok yazmak için kullanılabilsin. Bu noktada, daha sağlıklı ve kalıcı eserler için tercih edilen tükenmez kalem ve dolma kalem yazılarını silmek, titiz yazar ve okurlar için daha önemli bir hal aldı. İlk zamanlarda sıvı düzelticiler olarak yaygınlaşan ve halk arasında 'daksil' olarak bilinen yazı düzelticiler, gelişen teknoloji ve ihtiyaçların artması üzerine artık bir kalem formunda, sıvı tüpler ve fırçalarla uğraşmanıza gerek bırakmayan, en iyi tükenmez kalem silme yöntemi olarak öne çıkıyor.

 

Noki Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m Twingo (B663A) - Görsel 1

 

Rapor hazırlarken, sunum yaparken yanlış bir şey yazdığınızda artık tekrar başa dönmenize gerek yok. Hızlı kuruyan kalıntı bırakmayan ve üzerine tekrar yazabileceğiniz Noki B663A Twingo Şerit Düzeltici yanınızda. Noki Şerit Düzeltici 4.2 mm x 16 m Twingo (B620) ile düzelttiğiniz yerde herhangi bir sorun yaşamadan fotokopi ve faks çekebilirsiniz. 

 

Noki Şerit Düzeltici 4.2 mm x 16 m Twingo (B620) ve tüm kırtasiye ihtiyaçlarınız için siz de Ofix.com'u tercih edin, 1 iş günü sonra teslimat ve en uygun fiyat avantajlarından faydalanın!

 

Noki Şerit Düzeltici 4.2 mm x 16 m Twingo (B620) Genel Özellikler:

  • Marka: Noki
  • Ürün Tipi: Twingo Şerit Düzeltici
  • Ölçüler: 4.2 mm x 16 m 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"