Ofix - Bir Günde Teslimat

Roll Up Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L58709
  • Fiyat : 4,80 TL + KDV
  • KDV Dahil: 5,66 TL
  • Havale/EFT : 5,66 TL

Ofiste, evde, pikniklerde, yıkanmayı gerektirmeyen kullan-at yapısı ile hem pratik, hem de ekstra temizlik gerektirmediğinden, plastik bardaktan daha ekonomik bir çözüm yoktur. Fiyat olarak bakıldığı zaman Lindera Seffaf 180 ml Plastik Bardak, cam ve karton bardak kullanımına göre daha düşük maliyetlidir ve iş yerlerinde yoğun olarak tercih edilen bir üründür.

 

Plastik bardak çeşitleri, sıcak ve soğuk içeceklere göre ayrılan, sert, kapaklı ve renkli olabilir. Önemli olan, sıcak içeceklere uygun olmayan dayanıksız ve yumuşak plastik bardakları sıcak içeceklerde kullanmamaktır. Plastik bardakların kapaklı modelleri sayesinde, içeceklerin taşıma esnasında dökülme ve savrulma riski ortadan kaldırılır.

Roll Up Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet Görsel 1

Roll Up Plastik Bardak üretimi, özel makinelerde, el değmeden ve kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Roll Up Plastik Bardak hammadesi, soğuk içeceklerle tepkimeye girmez ve sağlığınızı tehdit etmez. Organizasyonlarda, kalabalık sunumlarda ve ofislerde soğuk içeceklerinizi servis etmek için güvenle kullanabilirsiniz.

 

Plastik bardak siparişini Ofix.com'dan şimdi oluşturun, 1 iş günü içerisinde teslimat ve uygun fiyat avantajlarından faydalanın!

 

Roll Up Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet Genel Özellikler:

  • Ürün Tipi: Plastik Bardak 
  • Hacim: 180 ml
  • Paket İçi: 100 Adet

 

Plastik Bardak Alırken ve Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kalitesiz hammaddeden üretilen tüm plastik ürünler gibi, plastik bardaklara da dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ürünleri kullanmamanız gerekiyor. Ofix.com, bu kriteri karşılamayan hiçbir ürünü sizlere ulaştırmamaktadır. Plastik bardak ve kap çeşitlerini buzdolabına koymamanız tavsiye edilir. Plastik bardaklarınızı mümkün olduğunda sıcak içecek servisinde kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu gibi sıcak içeceklerinizi karton bardaklar ile güvenle tüketebilirsiniz.

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"