Ofix - Bir Günde Teslimat

Selpak Professional Essential Tuvalet Kağıdı 16 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q04520
  • Fiyat : 18,69 TL + KDV
  • KDV Dahil: 22,05 TL
  • Havale/EFT : 22,05 TL

Hijyen kurallarının vazgeçilmez bir parçası olan tuvalet kağıdı ilk olarak 14. yüzyılda kullanılmaya başlandı. Türkiye'ye gelmesi 1970'li yılları alan tuvalet kağıtları, günümüzde hijyen unsurunun vazgeçilmez bir ürünü olmuştur. Hammaddesi selüloz olan tuvalet kağıtları, fabrika teknolojilerinin gelişmesiyle geridönüşüm ürünlerinden elde edilmeye başlanarak çevre dostu bir döngüde ilerlemiştir. Tuvalet kağıdının kişisel tercihlere göre tek, çift, üç katlı gibi çeşitleri vardır. Ebatları genelde standart olmakla birlikte askılıklara ve dispenserlere uyumlu hazırlanmıştır. 

 

 

1970 yılından beri tüketicilere kişisel hijyen alanında çözümlemeler sağlayan Selpak, oluşan taleplere yenilikçi ve ekonomik yanıtlar vermeye devam ediyor. Selpak, bir Eczacıbaşı kuruluşudur. Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi alanlarda “en üstün kaliteli” ürünler sunan ve sektöründe lider konumda olan firma, İpek Kağıt fabrika çalışanlarının önerileri doğrultusunda, kağıdın temel hammaddesi olan selülozun "Sel"i ile temizliği çağrıştıran "Pak" kelimelerinin birleşimi ile yaratışmıştır.

 

Selpak Professional Essential Tuvalet Kağıdı, sizin ve sevdiklerinizin kişisel temizliği ve sağlığı oldukça önemlidir. Benzersiz yumuşaklığıyla en hassas bölgeler için bile ideal 3 katlı Selpak Tuvalet Kağıdı, kalın ve dolgun yapısı sayesinde ıslandığında elinizde dağılmaz tuvalete attığınızda eriyip gider. Selpak Professional Tuvalet Kağıdı 3 Katlı 24 Adet ürünü Ofix.com‘da sadece bir tık uzağınızda.

 

Selpak Professional Essential Tuvalet Kağıdı 16 Adet Özellikler:

  • Marka: Selpak Professional
  • Ürün Tipi: Tuvalet Kağıdı
  • Miktar: 16 Adet

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"