Ofix - Bir Günde Teslimat

Std Zımba 210 Sayfa Kapasiteli (HS-3000)

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L31528
  • Ücretsiz Kargo
Renk Seçimi:
  • Fiyat : 266,73 TL + KDV
  • KDV Dahil: 314,74 TL
  • Havale/EFT : 314,74 TL
Kullandığınız kağıtları bir arada tutmanız gerektiğinde ilk aklınıza gelen şey genellikle zımbadır. Çalışırken kitapçık haline getirmek istediğiniz çok sayıda kağıdı veya sunum için hazırladığınız notların bir arada tutulması için işe yarayan zımba, koli ve karton gibi ürünlerde de paketi kapatmak veya sıkılaştırma yapmak içinde uygun bir üründür.

 

Çeşitli boyutlarda ve farklı kapasitelerde zımba çeşitleri ile ihtiyacınız olan zımbayı Ofix.com'dan sipariş verebilir, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajından faydalanabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

 

- 210 sayfa dikiş kapasiteli

- Minimum 23/6 maximum 23/24 tel uyumlu

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"