Ofix - Bir Günde Teslimat

Stilevs Kays Su Isıtıcısı Beyaz & Gri Model IS-1798

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L60788
  • Fiyat : 48,52 TL + KDV
  • KDV Dahil: 57,25 TL
  • Havale/EFT: 57,25 TL (KDV Dahil)

Su isiticisi tüm ofis ve evlerde adeta bir kurtaricidir. Hizli bir sekilde sicak su ihtiyacinda çok kullanisli bir üründür. Çay,  kahve,  hatta yemek yaparken de ihtiyaciniz olan sicak suyu size hemen hazirlar. Siz de  görmüs oldugunuz bu kullanisli ürüne sahip olmak isterseniz Ofix.com’dan siparis verebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

 

- 1850-2200 W

- 1,7 litre

- Paslanmaz gizli rezistans

- Özel kireç filtresi

- 360° hareketli

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"