Ofix - Bir Günde Teslimat

Tipp-Ex Şerit Düzeltici 5 mm x 6 m Mini Pocket Mouse

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L03375
  • Fiyat : 5,49 TL + KDV
  • KDV Dahil: 6,48 TL
  • Havale/EFT : 6,48 TL

Tipp-Ex kalitesini keşfedin!

 

Alman markası Tipp-Ex, faaliyete başladığı 1959 yılından bu yana, yazı araç ve gereçleri alanında Avrupa'nın en popüler markalarından biridir. Wolfgang Dabisch tarafından kurulan firma, sıvı düzelticiler konusunda sektörde zaman içinde lider konuma ulaşmıştır. Özel bileşiği sayesinde tükenmez ve pilot kalemle yazılan yazılar üzerinde düzeltme yapma imkanı sunan Tipp-Ex ürünleri, uluslararası bir üne sahiptir. Bu ürünler, başta öğrenciler ve ofis çalışanları olmak üzere eğitim ve iş hayatında farklı kesimler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Örtücülük özelliğinin yüksek olmasından dolayı bu ürünlerin severek kullanıldığı görülmektedir.

 Tipp-Ex Logo - kırtasiye alışverişleri - ofis malzemeleri - Ofix.com

 

Tipp-Ex Şerit Düzeltici nasıl kullanılır?

 

Kullanımı son derece pratik olan Tipp-Ex Şerit Düzeltici ürünlerini kağıt yüzeylerde kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanımı, düzeltme yapmak istediğiniz kısma bu ürünleri sürmek şeklindedir. Kaliteli yapısı sayesinde kağıt yüzeyinde herhangi bir deformasyon oluşmaz, yüzeyde oluşan beyaz tabaka hızlı kurur ve yeniden yazım esnasında herhangi bir güçlük çıkartmaz.

 

Ofiste yoksa Ofix'te var!

 

Eğitim ve iş hayatında sıklıkla kullanılan şerit düzelticiler, sunduğu pratik çözümler nedeniyle oldukça beğenilmektedir. Bu nedenle, çalışma ortamlarında masa çekmeceleri veya dolaplarda şerit düzelticileri sıklıkla görmek mümkündür. Yüksek kaliteli bileşiği sayesinde kağıt yüzeylerde istediğiniz düzeltmeyi yapma imkanı sunan bu ürünleri Ofix.com üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Sitemizde şerit düzeltici fiyatları piyasa ortalamasına göre oldukça uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Tüm ofis ve kırtasiye ihtiyaçlarınız için Ofix.com size yeter!

 

Ofis ve kırtasiye ürünleri hem eğitim, hem de iş hayatında sıkça kullandığımız ürünleri kapsamaktadır. Öğrencilerin okul başarılarının yanı sıra iş hayatında ofis çalışanlarının iş başarıları da bu ürünlerin nitelikleriyle yakından ilgilidir. Gereken niteliklere sahip olmayan ofis ve kırtasiye ürünleri, okul ve iş başarısının artışına katkı sağlamaktan uzaktır. Bu tür ürünler, motivasyon düşüklüğü ve dikkat dağınıklığı gibi eğitim ve iş hayatında sıkça karşılaşılan sorunlara zemin hazırlar. Olması gereken niteliklere sahip ofis ve kırtasiye ürünleri ise başarının yanı sıra verimlilik düzeyinin artışında da etkin olur. Dilediğiniz kalite ve niteliğe sahip tüm ofis ve kırtasiye ürünlerini Ofix.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

 

- Ürün tipi: Şerit düzeltici

- Marka: Tipp-Ex

- Şerit boyutu: 5 mm x 6 m

- Hızlı kuruma özelliğine sahiptir

- Yüksek örtücülük ve kolay yazım olanağı sunar

 
 
  
27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"