Ofix - Bir Günde Teslimat

Xerox Digital A4 Fotokopi Kağıdı 80 g 500 Yaprak

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L58292
  • Geçici olarak temin edilemiyor.

Günlük kullanımda ofisinizin en çok ihtiyaç duyulan ürünü olan Xerox Digital A4 Fotokopi Kağıdı kalitesi ile en çok tercih edilen kağıt markalarından biridir. Gelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en ucuz kağıtlardan ziyade kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tercih etmek, uzun vadede daha hesaplı olacaktır. 

Xerox Business A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket / Koli Görsel 1

Xerox, ABD kökenli, uluslararası faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Alanı daha çok fotokopi kağıdı, yazıcı ve tarayıcılar olmakla birlikte, bu alanlara özel yazılımlar da üretmektedir.

 

Xerox Digital A4 Fotokopi Kağıdı yüksek baskı kalitesi sayesinde her türlü fotokopi makinesi, inkjet yazıcı, lazer yazıcı ve faks makinelerinde en iyi sonucu verir. Kartuş kullanımınızı ve kağıt sıkıştırmalarını minimuma indirirken çift taraflı çekimlerde sorunsuz olarak kullanılabilirsiniz. Xerox Digital A4 Fotokopi Kağıdı ekonomik fiyatlarla Ofix.com’da! Dünya'da önde gelen fotokopi kağıdı üreticileri arasında yer alan Xerox, ideal beyazlıktır ve renkli çıktıların daha canlı görünmesine ve baskıların çok daha kaliteli olmasına yardımcı olur. Kalitelisiyle birlikte fiyatının da uygun olması sebebiyle piyasada oldukça tercih edilen bir ürün olan Xerox Business A4 Fotokopi Kağıdı 80 g 500 Adet, en uygun fiyat garantisiyle Ofix.com’da siparişinizi bekliyor!

 

Uygulama Alanları:

Fotokopi, dijital baskı, kitap, yazı, evrak, kişisel kullanım vb.

 

Kullanım ve Depolama:

Orijinal ambalajı açılmadan önce kağıt, ortam şartlarına uyum sağlayabilmesi için makine ile aynı ortamda bulundurulmalıdır.

Yüksek sıcaklık, nem, toz, ısı gibi etkenlerden uzakta muhafaza edilmelidir.

Ürünler kullanım zamanına kadar ambalajından çıkarılmamalıdır.

 

Xerox Digital A4 Fotokopi Kağıdı 80 g 500 Yaprak Özellikleri:

  • A4 Ebatında 210 x 297 mm
  • 80 gr/m2
  • 80 gr 500 Yaprak
  • Yüksek beyazlık
  • % 100 Xerox performans garantisi
  • Lazer kesim
  • Fotokopi, faks ve yazıcılarınız için mükemmel baskı kalitesi