Ofix - Bir Günde Teslimat

Yale Bozuk Para Kasası Küçük Boy Model YCB/080/BB2

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : L57642
  • Fiyat : 65,00 TL + KDV
  • KDV Dahil: 76,70 TL
  • Havale/EFT : 76,70 TL

İç bölmeleri sayesinde madeni ve kâğıt paraların bir arada derli toplu muhafaza edilmesini sağlar. Portatif tepsi eşyalarınızı organize etmenizi kolaylaştırır. Hareketli taşıma kolu ile iş yerleri ve ofis kullanımı için güvenli ve idealdir. Mat siyah gövdesi ile şık ve dayanıklıdır. Yale bozuk para kasaları sağlam, dayanıklı, güvenli ve kalitelidir.


Teknik Özellikler:

 

- Taşıma kolu içerir
- Portatif tepsi eşyalarınızı organize etmenizi kolaylaştırır
- İki farklı boyu mevcuttur
- Küçük Boy Dış ölçüler: Y:80 G:150 D:115 mm

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"