Aihao 2000A Roller Kalem - Kırmızı görseli
Aihao 2000A Roller Kalem 0.5 mm - Kırmızı
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Kalem / Yazı Gereçleri >
Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Kalem / Yazı Gereçleri
Roller ve Jel Mürekkepli Kalemler
Aihao 2000A Roller Kalem 0.5 mm - Kırmızı
Ürün Kodu : S06044
Marka : Aihao
12,75 TL + KDV
15,04 TL
Kalem Yazı Rengi
Kırmızı
Mavi
Siyah
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Aihao 2000A Roller Kalem 0.5 mm - Kırmızı

Kalem denince aklımıza yüzlerce farklı çeşit kalem gelmektedir. İlkokula başladığımızda veya öncesi ilk defa kurşun kalem ve boya kalemleri ile tanışırız. Daha sonraki yıllarda ve ilerleyen okul dönemlerinde artık tükenmez kalem, dolma kalem gibi mürekkep sıvı içeren daha çok farklı çeşitlerde kalemlerde hayatımıza girmeye başlar. Bu kalem çeşitlerinin en başında roller ve jel kalemler gelmektedir.  Roller ve jel kalemler görünüm olarak tükenmez kaleme benzer ama yazı kabiliyeti açısından dolma kaleme daha yakın bir kalem çeşididir.

 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde roller kalem fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun roller kalem modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli roller kalem modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model roller kalem arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Kalem / Yazı Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır. 

 

Roller ve Jel Kalem Nedir?

Dış gövde yapısının sağlamlığı, ince ve kalın uç seçenekleriyle bir farkındalık oluşturan roller ve jel kalemlerin uçları ve mürekkep kartuşları değişebilmektedir. Roller denilen teknoloji tükenmez kalem ile dolma kalem arasında bir seçenek sunmaktadır. Jel kalemler ya da roller kalemler olarak bilinen bu kalemlerin ucu fark edilmesi güç olan bir mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizma sayesinde bilye kâğıt üstünde sürtünerek ve dönerek mürekkebini kâğıt üzerinde bırakmaktadır. Jel kalemler içinde bulunan mürekkep yapısının jel halinde olmasından dolayı jel kalem ismini almıştır. Roller kalem mürekkebi, dolma kalemde olduğu gibi çok daha akışkan ve seri yazı yazmamızı sağlar, ayrıca kâğıt yüzeyinde hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahiplerdir. Roller kalemler genellikle vida sistemi ile açılabilen kalemlerdir. Kalemin üst ve alt bölümlerini bu şekilde birbirinden ayırmak mümkündür. Bu sayede kolaylıkla içinde bulunan mürekkep kartuşu değiştirebilir farklı renk seçenekleri kullanıla bilinir.

 

 Ürün Açıklaması:

  • Uzun, dayanıklı mürekkep
  • Kaliteli yazım imkanı
  • Rahat kullanım
  • 0.5 mm uç