Aran Safety Reyna Eldiven Tek Kullanımlık Pudrasız 100 Adet Mavi - No: 9
Aran Safety Reyna Eldiven Tek Kullanımlık Pudrasız 100 Adet Mavi - No: 9
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri >
İş Güvenliği Malzemeleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri
İş Güvenliği Malzemeleri
Aran Safety Reyna Eldiven Tek Kullanımlık Pudrasız 100 Adet Mavi - No: 9
Ürün Kodu : Q13108
Marka : Aran Safety
200,00 TL + KDV
236,00 TL
Beden
No: 10
No: 7
No: 8
No: 9
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 31 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Aran Safety Reyna Eldiven Tek Kullanımlık Pudrasız 100 Adet Mavi - No: 9

Nitril Eldivenler extra kalın özelliği ile teknik servislerde, atölyelerde, tarım ve lojistik başta olmak üzere bir çok endüstride kullanım için uygundur. Lateks içermediği için, latekse duyarlı bünyeler için tercih edilir. Lateks eldivenlere göre çok daha zor şartlara, çok daha uzun süre dayanıklılık gösterir. Farklı ve göze çarpan rengi nedeniyle gıda işleme ve gıda servisi kulanımları için mükemmeldir. Parmak uçlarındaki dokulu yüzey, hem kuru hem ıslak maddelerin daha sıkı kavranabilmesini sağlar. Nitril tek kullanımlık eldiven yiyecek sektörü, hasta muayenesi ve genel endüstriyel uygulamalar sırasında kullanılan tek kullanımlık bir el giysisidir. Nitril eldiven, gıda maddeleri ile yiyecek arasındaki malzeme geçişini önler, ayrıca gıdaları tat veya koku değişikliklerinden korur. Ayrıca hasta ile doktor arasındaki kontaminasyonu önler. Nitril tek kullanımlık muayene eldivenleri, daha iyi takma ve kullanma için mükemmel güç, dayanıklılık ve rahatlık sağlar. Temiz oda eldiveni üzerindeki herhangi bir partikül kontaminasyonunu önlemek için, bu eldivenler düşük partiküller ve ekstrakte edilebilir sayımlarla temiz ve güvenli bir ortamda üretilir. Tek kullanımlık nitril eldivenlerin renk, uzunluk, boyut ve ağırlığa bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde iş eldiveni fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun iş eldiveni modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli iş eldiveni modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model iş eldiveni arıyorsanız, sitemizin İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri > İş Güvenliği Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Aran Safety Reyna Eldiven Özellikleri :

  • Pudrasız nitril eldiven

  • Lateks içermez

  • Gıda onaylı

  • Uzunluk: 24 cm

  •  Kalınlık: 0,10 mm

  •  Renk: Mavi

  •  Bedenler: 7,8,9 ve 10 Numara

  •  Ambalaj: 100 Adet/Kutu, 10 kutu/Koli

  •  Regülasyon (EU) 2016/425, EN 374-1 ve EN 374-5 sertifikalı

  •  Belçikalı laboratuvarlarda test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Standartlar: EN ISO 374-1:2016, EN ISO 374-5:2016 (VIRUS)