Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Koli Bantları ve Makineleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Koli Bantları ve Makineleri
Arba Koli Bandı Akrilik 45 mm x 100 m - Şeffaf
Ürün Kodu : Q12854
Marka : Arba
15,66 TL + KDV
18,48 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Arba Koli Bandı Akrilik 45 mm x 100 m - Şeffaf

Koli bandı, öncelikle kolileme ve paketleme amacıyla kullanılan güçlü, tek taraflı yapıştırıcı bantlardır. Yapıştırma için kullanılan her bant, koli bandı değildir. Koli bandı terimi “hot-melt” tutkal tekniği ile üretilen, standart bantlara göre yüzeylere daha güçlü yapışan, endüstriyel kullanıma uygun, kalın ve dayanıklı bantlar için kullanılır. Koli bantları, günlük kullanımda hemen hemen her yerde karşımıza çıkan tüketim ürünleri arasında yer alır. Bunun en önemli sebebi; bantların, başta kağıt ve karton olmak üzere, her türlü yüzeye yapışmalarıdır. Koli bantları; kağıt, karton, plastik, cam, duvar gibi yüzeylere kolayca tutunur. Koli bantlarının bu özellikleri sayesinde birçok tüketici, herhangi bir yapıştırma ihtiyacı için koli bantlarını seçer.

Akrilik yapıştırıcıdan üretilen akrilik koli bantları, naylon ve plastik yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir koli bandı türüdür. Hızlı yapışma ve güçlü bir tutuculuk özelliğine sahip olan bu ürünleri elinizle koparmanız oldukça zordur. 

Akrilik tutkallı BOPP tutuculular , yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir. Elle zor kopar. Makine kullanımına uygun,poşet, çuval, naylon v.b. gibi ürünleri kapama için tavsiye edilen bantlardır.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde koli bandı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun koli bandı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli koli bandı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model koli bandı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

  • 45 mm genişlik
  • 100 uzunluk
  • 23 mk BOPP, 15 mk tutkal
  • Şeffaf