Arko Men Tıraş Kolonyası Cool 200 ml
Arko Men Tıraş Kolonyası Cool 200 ml
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Kişisel Bakım Ürünleri >
Kozmetik Kişisel Bakım
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kozmetik Kişisel Bakım
Arko Men Tıraş Kolonyası Cool 200 ml
Ürün Kodu : Q12798
Marka : Arko
40,65 TL + KDV
47,97 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Arko Men Tıraş Kolonyası Cool 200 ml

Tıraş kolonyaları, tıraş sonrası cildin tahriş olmaması ve daha pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. Tıraş kolonyası özellikle cildin rahatlaması ve mikrop kapmaması için çok önemlidir. Yüz bakımı için kullanılması gerekir. Arko Men Cool Tıraş Kolonyası serinlik ve ferahlık veren etkili kokusuyla uzun süre temizlik ve rahatlık hissi verir.

Her mükemmel Arko Tıraşı'nın ardından Arko Men Tıraş Kolonyası ile tıraşın keyfini çıkarın. Tıraştan sonra hassaslaşan ve yanan yüzler için geliştirilen Arko Men Serinletici Tıraş Kolonyası serinletici etkisiyle yüzü ferahlatır ve rahatlatır. Gözeneklerin nefes almasını sağlayarak cildin tıraştan sonra daha çabuk toplarlanması yardımcı olur. Gün boyu kalıcı temizlik, ferahlık ve serinlik hissi verir. Arko Men Cool Tıraş Kolonyası mükemmel Arko Men tıraşını en iyi şekilde tamamlar, etkisini kolay kolay kaybetmez.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tıraş bıçağı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygunt ıraş bıçağı modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli tıraş bıçağı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model tıraş bıçağı arıyorsanız, sitemizin Temizlik Ürünleri > Kişisel Bakım Ürünleri > Kozmetik Kişisel Bakım kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.