Atiplast Ekonomik Çöp Poşeti Büyük Boy 65 x 80 cm 10 Adet - Siyah
Atiplast Ekonomik Çöp Poşeti Büyük Boy 65 x 80 cm 10 Adet - Siyah
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Çöp Poşetleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Çöp Poşetleri
Atiplast Ekonomik Çöp Poşeti Büyük Boy 65 x 80 cm 10 Adet - Siyah
Ürün Kodu : Q12925
Marka : Atiplast
7,35 TL + KDV
8,67 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Atiplast Ekonomik Çöp Poşeti Büyük Boy 65 x 80 cm 10 Adet - Siyah

ATİSAN AMBALAJ, atık naylonları geri dönüştürerek imal ettiği plastik granüllerden ATİPLAST markası ile çöp torbası üretmektedir.  Poşetlerimiz orijinal veya 2. Kalite LDPE hammaddeden üretilmektedir. 2. Kalite hammadde geri kazanım tesisimizde üretilmektedir. Bu yöntem ile tekrar geri kazanım sürecine dahil edilemeyen çöp torbalarının üretilmesi için orjinal hammadde kullanımı engellenmekte , dolayısıyla daha ekonomik , çevre dostu çöp torbası imal edilmektedir. Bilindiği üzere 1 TON Plastiğin geri dönüştürülmesiyle 14.000 kWH elektrik enerjisi tasarrufu sağlanmaktadır. ATİSAN AMBALAJ ,doğal kaynakların korunmasına, çevreye, geri dönüşüme ve ekonomiye üretimiyle büyük katkı sağlamaktadır. Atiplast markası doğal kaynak kullanımını en aza indirerek, alternatif hammadde kullanımıyla, kaliteli, dayanıklı, doğa dostu ve ekonomik ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Ürünlerimiz % 100 Polietilen hammaddeden üretilmekte olup ,kalsit ve benzeri katkı maddeleri içermediği için piyasadaki alışılmış ürün algısının dışına  çıkarak uygun fiyata yüksek kaliteli ürün algısı oluşturmuştur.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çöp poşeti fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çöp poşeti modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çöp poşeti modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çöp poşeti arıyorsanız, sitemizin Temizlik Ürünleri - Temizlik Gereçleri - Çöp Poşetleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Çöp poşetlerinin önemi nedir?

Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde yıllık çöp poşeti imalatı her geçen yıl hızla artmaktadır. Özellikle de nüfus yoğunluğu yüksek sanayileşmiş kentlerde yıllık çöp miktarının artışına paralel bir şekilde, çöplerin hijyenik bir şekilde saklanıp imhasının sağlanması önemli bir sorundur. Gerekli önlemlerin alınmaması durumunda ciddi sağlık sorunlarını ve enfeksiyon risklerini gündeme getiren çöp atımı konusu, doğru ürünlerin ve yöntemlerin kullanılması durumunda sorun olmaktan çıkma şansına sahiptir. Gerek evlerimizde, gerekse de iş yerlerimizde kullanacağımız çöp poşetleri, hijyen standartlarına uygun olmak zorunda olduğu gibi, kalite ve dayanıklılık bakımından da gerekli standartlara uygun olmalıdır.

 

Çöp poşetleri nerelerde kullanılır?

Çöp poşetleri, sağladığı hijyen olanaklarından dolayı çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Portföy destekleyiciler ve çöp torbaları ile çöp poşetleri, evlerin yanı sıra ev dışı alanlarda da sıklıkla görebileceğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Çöp poşetleri restoranlar, kafeler,  yemek şirketleri, ofisler, kurum ve iş merkezleri, fabrikalar, temizlik firmaları, hastane ve sağlık kuruluşları, eğitim kurumları ve otellerin en sık sipariş verdiği ürünler arasında yer almaktadır. Toplu alımlarda bu gibi ürünlerin fiyatları daha ekonomik düzeye geleceği için siz de siparişlerinizde bu gibi fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

  • Paket içi ürün adedi : 10 Adet
  • Ebat : 65 x 80 cm 
  • Kalınlık: 15 Mikron
  • Gramaj: 70 g
  • Siyah