Bigpoint 987 Kollu Plastik Kalemtıraş
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Kalemtıraşlar ve Silgiler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Kalemtıraşlar ve Silgiler
Bigpoint 987 Kollu Plastik Kalemtıraş
Ürün Kodu : L26863
Marka : Bigpoint
156,18 TL + KDV
184,29 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bigpoint 987 Kollu Plastik Kalemtıraş

Okulda, evde ya da ofiste, kurşun kalemlerin ucunu açmak için kullandığımız kalemtraş, silgi ile kolayca silinebilir kalem yerine mürekkep kalem kullanmak istemeyen kişilerin her zaman yanında bulundurduğu bir üründür. İyice popülerleşmesinden sonra, kurşun kalemlerin bıçakla ya da keskin aletlerle tehlikeli bir şekilde açılmasından sonra, resmi olarak 1800'lü yılların başında ilk patenti alınan kalemtraş, geleneksel olarak, özellikle okul ihtiyaç listesinin en üstlerinde yer alır. Gelişen teknoloji ve sürekli artan ihtiyaçlara dolaylı olarak gelişen kalemtraşlar, kalemtraş atıkları için özel hazneli, kapaklı, kollu, birden çok bıçaklı modelleriyle günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde kalemtıraş fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun kalemtıraş modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kalemtıraş modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kalemtıraş arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  •  Marka: Bigpoint
  •  Model: 987
  •  Materyal: Plastik
  •  Masa tipi
  •  Orta boy

 

Bigpoint Hakkında

Türk markası Bigpoint, yazı araç ve gereçleri alanında önde gelen markalardan biridir. Ürünlerinden klasör grupları ve evrak raflarının üretimi, şirketin İstanbul'daki tesislerinde yapılmaktadır. Ürünleri arasında en çok kalem, klasör, yağlı boya ve boyama önlüğü öne çıkmaktadır. Aynı zamanda da önemli bir ihracat markası olan Bigpoint, başta Avrupa olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde ürünlerini satışa sunmaktadır.