Bigpoint BP228-05 Seperatör A4 5 Renk
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Dosyalama ve Arşivleme >
Ayraç ve Seperatörler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Dosyalama ve Arşivleme
Ayraç ve Seperatörler
Bigpoint BP228-05 Seperatör A4 5 Renk
Ürün Kodu : Q00170
Marka : Bigpoint
7,14 TL + KDV
8,43 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bigpoint BP228-05 Seperatör A4 5 Renk

Klasör ve dosya ayraçları günümüzde en çok kullanılan dosyalama gereçlerinin başında gelmektedir. Dosya ayraçları diğer adıyla seperatörler adından da anlaşıldığı üzere ‘’ayırmak’’ için kullanılan ürünlerdir. Artık kullanmayacağınız ve arşivlemek istediğiniz belgeleri ayraç kullanarak ayırabilir ve kolayca yine  tekrar bulabilirsiniz. Dosyalama işlemlerinde ayraçların tasarımı yanı sıra kalitesi, ebatı ve kullanım kolaylığı da aranan bir husustur. Harfli dosya ayraçları ayni harfle başlayan şirketlerin veya müşterilerin evraklarını ilgili harfte tutmanızı sağlar. Rakamlı dosya ayraçları evrakları bir sıra dahilinde dizmenizi, aylara bölünmüş dosya ayraçları aylık faturalarınızı korumanızda yardımcı olur. Klasör ve dosyaların boyutlarına uygun olarak üretilen seperatörler, genellikle A4 boyutundadır. 

Gündelik hayatta, iş ve okul yaşamında tercih edilen ayraçlar belgeleri düzenlemek, kategorize etmek, numaralandırmak gibi işlevleri yerine getirmesi ile öne çıkmaktadır. Belirteç biçimleri, renkleri, kesimleri, belge uyumlulukları ve fiyatları modelden modele ve markaya göre değişkenlik gösteren ayraçlarla düzenli bir çalışma ve faaliyet alanı oluşturabilirsiniz. Bu işlevsel ürünler sayesinde çalışma verimliliğinizi artırabilir, aradığınız dosyayı kısa süre içerisinde bularak zamandan tasarruf edebilir ve çalışma ortamınızın her zaman düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Ofix.com sitemizde, tüm kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde seperatör fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun seperatör modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli seperatör modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model seperatör arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Ayraç Ve Seperatörler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 5 renkli seperatör
  • A4 belgeler için uygundur
  • Dayanıklı PP malzeme
  • 130 mikron kalınlığında

 

Bigpoint Hakkında

Türk markası Bigpoint, yazı araç ve gereçleri alanında önde gelen markalardan biridir. Ürünlerinden klasör grupları ve evrak raflarının üretimi, şirketin İstanbul'daki tesislerinde yapılmaktadır. Ürünleri arasında en çok kalem, klasör, yağlı boya ve boyama önlüğü öne çıkmaktadır. Aynı zamanda da önemli bir ihracat markası olan Bigpoint, başta Avrupa olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde ürünlerini satışa sunmaktadır.