Bigpoint BP452 Maket Bıçağı 3 Yedekli Dar Soft görseli
Bigpoint BP452 Küçük Maket Bıçağı Plastik
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Bigpoint BP452 Küçük Maket Bıçağı Plastik
Ürün Kodu : Q06289
Marka : Bigpoint
46,25 TL + KDV
54,58 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bigpoint BP452 Küçük Maket Bıçağı Plastik Gövde Dar

Maket bıçağı, genellikle maket yapımında kullanılan ince ve keskin bıçak türüdür. Çoğu zaman falçata kelimesiyle de anılan bu bıçaklar, sunduğu pratik çözümler nedeniyle pek çok alanda kullanılabilmektedir. Eğri kunduracı bıçağı olan falçatalar maket bıçaklarına ismini vermiş olsa da maket bıçağı ifadesinin de kullanımında günden güne bir artış olduğu söylenebilir. İlköğretim döneminden itibaren farklı proje ve tasarım çalışmalarında kullanımı yaygın olan maket bıçakları, ergonomik tutuş özellikleri ve özel kilit sistemleri nedeniyle her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. Kaliteli plastik gövdesi, maket bıçağı yedeği ile uzun süreli kullanımlar için uygun çözümler sunar. Güçlü kesiği sayesinde yüzeylerde az bir kuvvetle uygulanması mümkündür.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde maket bıçağı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun maket bıçağı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli maket bıçağı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model maket bıçağı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 9 mm bıçak ağzı
  • 3 adet yedek bıçak
  • Bıçağı karbon çeliğinden üretilmiştir.
  • Gövdesi kauçuk kaplı PS plastikden üretilmiştir.
  • Metal ağızı sayesinde kolay ve güvenli kesim.
  • Bıçak bittiğinde otomatik haznesindeki yeni bıçak yerleşir.
  • Körelen bıçağı kademeli kırmak için kapak arkası bıçak kırma sistemi.
  • Kesim anında bıçağı sabitlemek için özel kilit sistemi.
  • Kauçuklu gövdesi ile rahat kullanım.

 

Bigpoint Hakkında

Türk markası Bigpoint, yazı araç ve gereçleri alanında önde gelen markalardan biridir. Ürünlerinden klasör grupları ve evrak raflarının üretimi, şirketin İstanbul'daki tesislerinde yapılmaktadır. Ürünleri arasında en çok kalem, klasör, yağlı boya ve boyama önlüğü öne çıkmaktadır. Aynı zamanda da önemli bir ihracat markası olan Bigpoint, başta Avrupa olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde ürünlerini satışa sunmaktadır.