Bion Büyük Maket Bıçağı Metal
Bion Büyük Maket Bıçağı Metal
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Bion Büyük Maket Bıçağı Metal
Ürün Kodu : Q09409
Marka : Bion
27,36 TL + KDV
32,28 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bion Büyük Maket Bıçağı Metal

Maket bıçağı, genellikle maket yapımında kullanılan ince ve keskin bıçak türüdür. Çoğu zaman falçata kelimesiyle de anılan bu bıçaklar, sunduğu pratik çözümler nedeniyle pek çok alanda kullanılabilmektedir. Eğri kunduracı bıçağı olan falçatalar maket bıçaklarına ismini vermiş olsa da maket bıçağı ifadesinin de kullanımında günden güne bir artış olduğu söylenebilir. İlköğretim döneminden itibaren farklı proje ve tasarım çalışmalarında kullanımı yaygın olan maket bıçakları, ergonomik tutuş özellikleri ve özel kilit sistemleri nedeniyle her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. Kaliteli plastik gövdesi, maket bıçağı yedeği ile uzun süreli kullanımlar için uygun çözümler sunar. Güçlü kesiği sayesinde yüzeylerde az bir kuvvetle uygulanması mümkündür.

Çok yönlü bir kullanım alanına sahip maket bıçaklarına hemen hemen her sektörün ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı kaliteli ve ekonomik bir şekilde karşılayan Bion Maket Bıçağı, bir maket bıçağında aradıklarınızı size sunmaktadır. Bion maket bıçağı ne işe yarar? Mukavva ve kumaşları kesebilir, tamir işlerinde kablo kısaltmak ve plastik malzeme kesme işinde kullanabilir, maket gibi hobi işlerinizde düzgün kesim gerektiren her alanda kullanabilirsiniz. Üzerindeki kilit mekanizması sayesinde bıçağın ucunu istediğiniz uzunlukta sabit tutabilirsiniz. Yumuşak dokusu ve kaydırmayan yüzey yapısı ile Bion falçata, rahat bir tutuş kolaylığı sağlamaktadır. Arka kapağın rahat bir şekilde çıkması ile bıçak kısmı yenisi ile kolaylıkla değiştirilebilmektedir. İnce şekilde dizayn edilmiş olup plastik gövde yapısına sahiptir.

 

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde maket bıçağı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun maket bıçağı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli maket bıçağı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model maket bıçağı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  •  Ergonomik Tasarım
  •  18 mm genişlikte bıcaklar ile uyumlu
  •  Otomatik kilit
  •  Keskin Uç