Bora Plastik İki Katlı Metal Tabaklık görseli
Bora Plastik BR1073 İki Katlı Metal Tabaklık
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Züccaciye Ürünleri >
Mutfak Gereçleri
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Züccaciye Ürünleri
Mutfak Gereçleri
Bora Plastik BR1073 İki Katlı Metal Tabaklık
Ürün Kodu : L57104
Marka : Bora Plastik
458,17 TL + KDV
540,64 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bora Plastik BR1073 İki Katlı Metal Tabaklık

Bir ya da birkaç kattan oluşan, taşınabilir ve kolay temizlenebilir özelliği ile işyeri mutfaklarının vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan tabaklık, Bora Plastik kalitesi ile, online ofis marketiniz Ofix.com'da sizler için satışa açılıyor. Tüm ofis ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabileceğiniz Ofix.com, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla öne çıkıyor. Bora Plastik Tabaklık ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için siparişinizi hemen oluşturun, ürünleriniz 1 iş günü sonunda kapınıza kadar gelsin!

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm mutfak gereçleri uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tabaklık fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun tabaklık modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli tabaklık modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model tabaklık arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak - Züccaciye Ürünleri - Mutfak Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Bora Plastik BR1073 İki Katlı Metal Tabaklık Açıklaması:

  • Suyla teması kesen özel taban kaplaması sayesinde ekstra uzun ömürlüdür.
  • Özel taban kaplaması sayesinde tabak ve bardaklarınız çizilmez, kenarları kırılmaz.
  • Çatal, bıçak ve kaşıklar için özel haznesi mevcuttur.
  • Süzülen suları toplayan damlama tepsisi bulunmaktadır.
  • Kaliteli malzemeden üretilmiştir.
  • Tabaklık
  • Ölçüleri: 310 x 475 x 310 mm
  • Üretici kodu: BR1073

 

 

Bora Plastik Hakkında

Türkiye’nin lider plastik mutfak ve banyo eşyaları üreticisi olarak tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, sağlıklarını ve çevreyi koruyan ürünlere imza atıyoruz. Ürünlerimiz evde sevgiyle yapılan yemeklerden çocukların en sevdiği oyuncaklara, şefinizin favori malzemelerinden sezon açılış partinizin vazgeçilmezlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı saklarken biz de en yüksek standartları ve değerleri tüm süreçlerimizde saklı tutuyoruz.

Bora Plastik, 1957 yılında, İbrahim Bora’nın perakendecilik ve cam üretimi tecrübesiyle kuruldu.Kuruluşumuzdan bu yana teknolojideki küresel gelişmeleri ve sektördeki uluslararası trendleri yakından izleyerek birçok yeniliğin Türkiye’deki öncüsü olduk. Bugün hayatımızın ayrılmaz bir parçası gibi görünen plastik kutuları 1992 yılında, pedallı çöp kovalarını ise 1994 yılında Türkiye’de ilk kez biz ürettik. Ürünlerimizin güvenilirliği ve pratikliği sayesinde Türkiye’de saklama kabı anlayışının gelişmesine aracı olduk. 90’ların başında altyapılarımızı bilgisayarlarla destekler, 2005’te ise robotlu üretime geçerken yine sektörde önü çekiyorduk. Bugün ISO9001 ve ISO22000 belgeleriyle desteklenen kalite prensiplerimiz ve BSCI gibi en prestijli sertifikaları almaya hak kazanmış çalışma koşullarımızla Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil ediyor, ihracatımızla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.