Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı
Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı
Anasayfa >
Kartuş ve Toner >
Toner >
Canon Toner
Anasayfa
Kartuş ve Toner
Toner
Canon Toner
Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı
Ürün Kodu : Q12564
Marka : Canon
1.742,36 TL + KDV
2.055,98 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 30 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı

Fotokopi ve laser printerlerin baskı yaparken kağıt üzerine bıraktıkları siyah, sarı, mavi, kırmızı renkli tozlara toner denmektedir. Sulu sistem fotokopi makinelerinde kullanılanlar oldukça basit olarak üretilmiş karbon tozları iken, günümüz teknolojisinde çeşitli kimyasal maddeler kullanılarak üretilen bu madde, günümüz yazıcıları ve fotokopi makinelerinde en ince tramlara kadar net ve keskin çizgilerle baskı yapan, en ince detayları dahi net olarak ortaya koyabilen bir kimyasal halini almıştır. Kullanıldıkları makinede bulunan drum, manyetik merdane gibi malzemelerin özelliklerine uygun üretilen TONER TOZU kullanan yazıcı ve fotokopi makineleri eskiye oranla çok daha az toner kullanmalarına rağmen çok daha net baskılar yapabilmektedir. Laser yazıcılarda kullanılan kartuş sistemine toner denilmektedir, özellikle kartuşlar içinde kullanılsa da şişe içinde satılarak fotokopi makinelerinin haznelerine dökülerek kullanılanları mevcuttur. Kalitelerine göre fiyatlandırılan bu ürünlerin çok ucuz fiyatları olanların yanında, mikro toz zerreciklerine sahip, oldukça pahalı olanları da bulunmaktadır.

Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı ile her seferinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Baskı rengi, mürekkebi sayesinde her zaman net ve tam rengindedir. Yazıcınızdan verimli sonuç elde etmek için orijinal toner kullanmanız önemlidir. Kaliteli baskılar almak ve cihazınızı uzun yıllar kullanmak için siz de orijinal ürün kullanın.  Canon C-EXV54 Lazer Toner 8.500 Sayfa - Sarı ile  baskılarınız hızlı ve kolay olur. Baskı hızının yanında orijinal ürün kullanarak daha düşük maliyetlerle daha yüksek baskı kalitesinin avantajlarını yaşarsınız.

Üreticisi firmalar toner baskı adetlerini belirtirken basit bir hesaplamadan yola çıkarlar. Toner baskı kapasiteleri bir A4 kağıdın üzerine %5 'lik bölümünü toner tozu ile kaplanarak hesaplanır. 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm teknoloji ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde canon toner fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun canon toner modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli canon toner modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model canon toner arıyorsanız, sitemizin Kartuş ve Toner - Toner - Canon Toner kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Teknik Özellikler:

 • 8.500 sayfa baskı kapasitesi
 • Kusursuz performans
 • Baskı teknolojisi: Lazer
 • Sarı renk
 • Kaliteli baskı
 • Depolama Isısı: -20 ile -40 derece arasındadır.
 • Depolama Nemi: % 10-90 Bağlı nem oranı vardır.
 • Çalışma Isısı Aralığı: 10 ile -32,5 derece aralığındadır.

 

Uyumlu Yazıcı Modelleri:

 • Canon Imagerunner C3025
 • Canon Imagerunner C3025i
 • Canon Imagerunner Advance C3025
 • Canon Imagerunner Advance C3025i
 • Canon IR Advance C3025
 • Canon IR Advance C3025i