Ofix - Bir Günde Teslimat

Capri Sun Safari 200 ml 20 Adet

  • Telefonla siparişleriniz için ürün kodu : Q00830
  • Fiyat : 34,75 TL + KDV
  • KDV Dahil: 37,53 TL
  • Havale/EFT : 37,53 TL

Gün içerisinde kaybetmiş olduğumuz suyun, enerjinin ve minerallerin karşılanmasına meyve suları yardımcı olmaktadır. Hem tatlı ihtiyacınızı karşılayabilir hem de serinletici bir lezzet olarak tercih edebilirsiniz. Gerçek meyve tadı ile Capri Sun Safari Ofix.com’da. Capri Sun ürünlerinde koruyucu madde, yapay aroma, yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcı bulunmamaktadır. Capri Sun Safari ananas, portakal ve mandalinadan oluşan egzotik bir içecektir.

 

- Meyve suyu oranı % 11'dir. 

27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Ofix.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz. kurumsal kredi kartları taksit yasağı kapsamı dışındadır ve taksitli ödeme imkanı bu kartlar için devam etmektedir.

"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"